Program audiente consilieri

TABEL CONSILIERI – mandat 2016-2020

 

Nr. Crt. Nume şi prenume Adresa e-mail Orar audienţe Formaţiunea politică Nr. Telefon

Serviciu

1. Al Tawayah Angelica Lama_Angela@yahoo.com Miercuri între orele 1400 – 1600 la sediul Filialei A.L.D.E. Sector 6 Bd. Timişoara nr. 69A A.L.D.E 0725.354.783
2. Berceanu Octavian Alexandru taviberceanu@yahoo.com Prima şi a patra marţi din lună, între orele 1630 – 1830 la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local U.S.R. 0758.257.621
3. Bordei Niculaie lazarimobiliare@yahoo.com Joi ora 1300 în Bld. Timişoara nr. 21 (spaţiu deţinut de Primăria Sectorului 6) P.S.D.+U.N.P.R 0758.249.779
4. Coşcodaru Iulian Mihai Coscodaru.iulian@gmail.com Prima şi a treia miercuri din luna, între orele 1700 -1900 la sediul P.S.D. din Bd. Drumul Taberei nr. 44 P.S.D.+U.N.P.R 0727.817.498
5. Butacu Simona Valentina simona_ratz@yahoo.com Marţi între orele 1700 – 1900 la sediul P.S.D. Sector 6 din Drumul Taberei nr. 44 P.S.D.+U.N.P.R 0725.354.381
6. Daneş Mihai mihai.danes@yahoo.com A doua marţi din lună, între orele 1630 – 1830, la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei, nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local U.S.R. 0758.246.509
7. Enache Adrian Nicolae ady.enache@yahoo.com A doua şi a patra miercuri din lună, între orele 1630 – 1730, la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei, nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local P.N.L. 0725.456.746
8. Făşie Mariana Camelia camelia.fasie@ gmail.com A doua marţi din lună, între orele 1630 – 1830, la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei, nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local U.S.R. 0758.258.492
9. Frumuşelu Constantin Mugurel FRUMUSELU_MUGUREL@yahoo.com A treia marţi din lună, între orele 1630 – 1830, la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei, nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local U.S.R. 0758.258.491
10. Gaspar Florentina florentina_gaspar@yahoo.com Vineri 1600 – 1800 la Sediul P.N.L. din Str. Drumul Taberei nr. 92 P.N.L. 0725.456.750
11. Iacob Emanuel emanuel_iacob@yahoo.com Miercuri între orele 1400 – 1630 la Primaria Sector 6 din Calea Plevnei, nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local. Prima şi a treia marţi din lună între orele 1400-1500 la A.D.P.D.U., Sector 6, Intrarea Aviator Caranda Gheorghe nr. 9 P.S.D.+U.N.P.R. 0724.960.221
12. Luchian Florin LUCHIANFLORIN86@gmail.com Miercuri între orele  1600 – 1800 la sediul P.M.P. Sector 6 P.M.P. 0758.249.777
13. Mitran Georgeta mitrangeta@yahoo.com  Prima marţi din lună, între orele 1630 – 1830, la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei, nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local U.S.R. 0758.258.490
14. Nae Valentin Marian VALENTINMARIANNAE@yahoo.com A treia şi a patra joi din lună între orele 1400 – 1600 la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei, nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local P.S.D.+U.N.P.R. 0758.246.506
15. Pană Traian pana_traian@yahoo.com Miercuri între orele 1600– 1800  la sediul PSD Calea Giulesti nr.  62A, Sector 6, a doua şi  a patra din luna P.S.D.+U.N.P.R. 0740.156.622
16. Petcu Sorin PETCUSORIN77@gmail.com Luni între orele 1000 – 1200 în Bld. Timişoara nr. 21 (spaţiu deţinut de Primăria Sectorului 6) P.S.D.+U.N.P.R. 0758.246.507
17. Puşcaş Ionel puscasionel@gmail.com Miercuri între orele 1800 – 19 00 Str. Dr. Taberei  nr. 92  bl. C7

Vineri între orele 1600 – 1700  Str. Cernişoara  nr. 15B

P.N.L. 0725.354.379
18. Radu Elena raduluminitaelena@yahoo.com A treia marţi din lună, între orele 1630 – 1830, la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei, nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local U.S.R. 0721.289.319
19. Popescu Mihaela cocapopescu@yahoo.com Miercuri între orele  1100 – 1300 la sediul P.M.P. Sector 6 P.M.P. 0758.257.617
20. Simion Adrian adriansimion67@yahoo.com Marţi între orele 1700 – 1800 la sediul P.N.L. din Calea Crângaşi nr. 12 P.N.L. 0725.456.752
21. Stan Gabriela gabrielastan291071@gmail.com Prima şi a treia miercuri din luna, între orele 1700 -1900 la sediul P.S.D. din Bd. Drumul Taberei nr. 44 P.S.D.+U.N.P.R. 0745.235.089
22. Stan Robert robertstanrrs@gmail.com A doua şi a patra miercuri între orele 1400 – 1600 la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei, nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local A.L.D.E. 0725.354.383
23. Surulescu Aurelia rely_sura@yahoo.com Miercuri – bilunar între orele 1700 – 1830 la sediul P.S.D. Sector 6 din str. Drumul Taberei 44 şi la solicitare la sediul P.S.D. Din Calea Giuleşti nr. 62A P.S.D.+U.N.P.R. 0755.154.551
24. Tănăsuică Ion nelu.tanasuica@yahoo.com Miercuri între orele 1700 – 1900 la sediul P.S.D. Sector 6 din Drumul Taberei nr. 44 P.S.D.+U.N.P.R. 0725.456.751
25. Tomescu Constantin constantintomescu@gmail.com Miercuri ora 1000 la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local P.S.D.+U.N.P.R. 0747.188.887
26. Tudose Călin călintudose.pmp6@gmail.com Marţi între orele  1600 – 1800 la sediul P.M.P. Sector 6 P.M.P. 0758.258.493
27. Ungureanu Marius Ionel MARIUS7878@yahoo.com Marţi, săptămâna 4 din lună, între orele 1630 – 1830, la Primăria Sector 6 din Calea Plevnei, nr. 147-149, Sector 6, în sala mică a Consiliului Local U.S.R. 0758.238.986

 


Sari la bara de unelte